Faktury

Faktury - wynajem

Rachunek czy faktura

Od 01 stycznia 2014 r. rachunki przestały obowiązywać. Wystawiamy faktury. Nawet osoby fizyczne, wynajmujące jedno mieszkanie, zamiast rachunku powinny wystawiać faktury.

Automatyzacja fakturowania

Od połowy lipca 2014 r. wprowadziliśmy do naszego Systemu Rozliczania Wynajmem v2 moduł, który zrewolucjonizował wystawianie faktur. Nad modułem pracowaliśmy przez kilka miesięcy. Przez ten czas osiągnęliśmy wyjątkową funkcjonalność, dzięki której wystawienie dokumentu stało się czystą przyjemnością.

Różne ustawienia modułu faktur

Opracowaliśmy system, dzięki któremu nie tylko będziesz mógł w dogodny sposób szybko wystawić fakturę, ale również nanieść konieczne poprawki w formie korekt, wydrukować fakturę oraz utworzyć ją w formacie PDF, który możesz wysłać poprzez e-mail.

Ponieważ osoby fizyczne muszą wystawiać faktury wyłącznie wtedy, gdy najemca sobie tego wyraźnie zażyczy, i do 3 m-cy w tył, przygotowaliśmy system w taki sposób, aby użytkownik naszego programu rozliczającego mógł za jednym zamachem wystawić fakturę od stycznia do grudnia.

Zadowolenie Klienta

Mając za priorytet tworzyć oprogramowanie najbardziej sprzyjające użytkownikowi, postanowiliśmy rozdzielić dane ukazujące się na fakturze na następujące:

  • czynsz najmu
  • koszty stałe
  • koszty zmienne
  • odsetki
  • kary umowne

Do tego, na 1 fakturze, właściciel wynajmujący nieruchomość może zmieścić aż 30 pozycji.

Jakby tego było mało, to daliśmy możliwość ustawiania stawki VAT dla poszczególnych danych, co powinno uszczęśliwić przedsiębiorców.

Pojawiło się również zupełnie nowe zestawienie wystawionych faktur, dzięki czemu użytkownik programu ma bardzo ułatwioną drogę do sprawdzenia faktur, ich poprawności a nawet przypisania statusu „zapłacona”, „częściowo zapłacona” lub „niezapłacona”.

Tworzymy produkty, które wspomagają zarządzanie wynajmem
Social tagging: > > > > > > >

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.