O mnie

Zarządzanie wynajmem nieruchomości

Witam Cię serdecznie,

Pod spodem znajdziesz kilka słów o mnie. Czy musisz wszystko to czytać? Oczywiście, że nie.

Ale chciałbym, abyś wiedział/a, że z wynajmem mieszkań mam do czynienia od 1995 r. Od tego czasu, uwierz mi, przeszedłem wielu najemców, oraz przeżyłem o wiele więcej tak skrajnych sytuacji, że można by z tego zrobić książkę. Chciałbym również, abyś wiedział/a, że aż 99% nieprzyjemnych sytuacji wyeliminowałem poprzez swój autorski program do zarządzania wynajmem.

Do rzeczy …

A więc jestem z wykształcenia ekonomistą. Mam za sobą 9-cio letnie doświadczenia zawodowe w największych bankach w Polsce, w tym 8 lat w BRE Banku.

Za sobą mam również podyplomowe studia z Pośrednictwa oraz Zarządzania Nieruchomościami.

Od 2010 r. jestem Liderem Oficjalnego Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu. Więcej dowiesz się z tego linku: www.sekretsukcesu.edu.pl

Przez długi czas byłem również Doradcą ds. nieruchomości w biurach pośrednictwa. Na swoim lokalnym rynku zapoczątkowałem nową usługę polegającą na zarządzaniu nieruchomościami pod wynajem.

Ponieważ znam się na finansach i nieruchomościach, dorabiam też jako pośrednik kredytowy.

Moje zainteresowania to przede wszystkim: rozwój osobisty, edukacja finansowa, nieruchomości, ebiznes.

Program do rozliczania wynajmu stworzyłem po raz pierwszy około 2002 roku. Był to bardzo prosty arkusz Excela, ale dzięki któremu zaoszczędziłem mnóstwo czasu i pieniędzy. Od tego momentu skończyły się dla mnie dopłaty do wynajmowanych mieszkań. Moje nieruchomości zaczęły zarabiać, i co najważniejsze, wszystko jest pod 100% kontrolą; moją (właściciela) kontrolą.

W latach 2003-2007 z mojego programu do rozliczania najemcy korzystało już kilkanaście osób. Dla nich również to był przełom – wynajem stał się w końcu dochodowym biznesem.

Comments are closed.